China, rood gelakt houten bijouskastje, begin 20e eeuw,
met decor van lotussen en koperen beslag
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140