1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Joseph Delin (1821-1892)
doek, beschadigd, niet ingelijst
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40