1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4851
Catalogusnummer: 4851
Joseph Delin (1821-1892)

Portret van een heer

doek, beschadigd, niet ingelijst

78 x 64 cm.

gesign. r.o., 1879

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40