Günther Förg (1952-2013)
Zonder titel. Twee kleine beschadigingen in het zwart.
acrylverf en koper op board
verso gesign. 2001, 12/36
Uit de collectie van Otto Schaap
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 2.400
Hamerprijs: € 2.400