Carel Visser (1928-2015)
gelast ijzer, zwart gelakt
ongesigneerd. Met foto van het werk gesigneerd en gedateerd '58 door de kunstenaar.
Uit de collectie van Otto Schaap
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 8.000
Hamerprijs: € 8.000