Catalogusnummer: 5107
Carel Visser (1928-2015)

Zonder titel

gelast ijzer, zwart gelakt

40 x 12 x 18 cm.

ongesigneerd. Met foto van het werk gesigneerd en gedateerd '58 door de kunstenaar.

Uit de collectie van Otto Schaap

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 8.000
Hamerprijs: € 8.000

Hamerprijs: € 8.000