Catalogusnummer: 4781
Dirk Verrijk (1734-1788)

Dorp aan een vaart

aquarel

18 x 29 cm.

gesign. m.r.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250