Catalogusnummer: 4781
Dirk Verrijk (1734-1788)
Dorp aan een vaart
aquarel
18 x 29 cm.
gesign. m.r.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250
Hamerprijs:
€ 1.250