0099972445
Catalogusnummer: 2833
China, paar Imari-famille verte kommen en veertien stuks Imari en Amsterdams Bont, 18e eeuw,

de kommen met fraai decor van foenix en kylin (alle beschadigd)

kommen diam. 20 cm.

ds

all damaged

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500