China, paar Imari-famille verte kommen en veertien stuks Imari en Amsterdams Bont, 18e eeuw,
de kommen met fraai decor van foenix en kylin (alle beschadigd)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500