Catalogusnummer: 2833
China, paar Imari-famille verte kommen en veertien stuks Imari en Amsterdams Bont, 18e eeuw,

de kommen met fraai decor van foenix en kylin (alle beschadigd)

kommen diam. 20 cm.

ds

all damaged

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500