Catalogusnummer: 2920
China, diverse blauw-wit porseleinen kop en schotels, vnl. 18e eeuw
(w.b. beschadigd)
ds
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Hamerprijs:
€ 525