Merijn Bolink (geb. 1967)
leren schoen en leer op board (2 delen)
gesign. op achterzijde board, 2000
Herkomst: Galerie Fons Welters, Amsterdam. Tentoonstelling: Groninger Museum, 2000.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240