Catalogusnummer: 5113
Merijn Bolink (geb. 1967)

Zonder titel (schoen)

leren schoen en leer op board (2 delen)

34 x 16 x 19 cm.

gesign. op achterzijde board, 2000

Herkomst: Galerie Fons Welters, Amsterdam. Tentoonstelling: Groninger Museum, 2000.

2

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240