Catalogusnummer: 5118
Henk Visch (geb. 1950)

Zonder titel

oostindische inkt op papier

42 x 29 cm.

gesign. r.o., '87

Herkomst: Galerie Paul Andriesse, Amsterdam.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360