1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Henk Henriët (1903-1945)
Vijf diverse tekeningen. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
35 x 25 cm. - 30 x 20 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Overboden