Catalogusnummer: 4871
Sal Meijer (1877-1965)
Oudemanhuispoort
ets
19 x 10 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50