Japan, plooibord, 18e eeuw en Imari kantig bord, 19e eeuw.
De eerste met decor van plant en famille verte vlinder, gemerkt Ming (haarscheurtje)
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120