12e zitting - Woensdag 6 november 18.30 uur : 2990-3124A - Asian artifacts (China)
China, fraai gestoken houten houder voor schelp, Qing dynastie, 18e/19e eeuw,
in vorm van boomtak met vruchten
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 1,250
Hammer Price: € 1,250