12e zitting - Woensdag 6 november 18.30 uur : 2990-3124A - Asian artifacts (China)
Catalogue number: 3034
China, fraai gestoken houten houder voor schelp, Qing dynastie, 18e/19e eeuw,

in vorm van boomtak met vruchten

h. 42, br 38, d. 19 cm.

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 1,250
Hammer Price: € 1,250

Hammer price: € 1,250