Catalogusnummer: 2819
China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,

met decor van drie jagers te paard, de rand met honingraatmotief. De achterzijde met landschap. Gemerkt met conch (enige fritting)

diam. 26,5 cm.

3

minor fritting

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675

Hamerprijs: € 675