China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,
met decor van drie jagers te paard, de rand met honingraatmotief. De achterzijde met landschap. Gemerkt met conch (enige fritting)
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675