China, veertien vnl. blauw-wit porsleinen poppenhuisvazen, Kangxi en 19e eeuw.
Eén met fijn geschilderd decor van kostbaarheden (w.b. beschadigd)
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300