0099972499
Catalogusnummer: 2823
China, veertien vnl. blauw-wit porsleinen poppenhuisvazen, Kangxi en 19e eeuw.

Eén met fijn geschilderd decor van kostbaarheden (w.b. beschadigd)

h. 5-13 cm.

14

damages

Taxatie: € 150 - 200
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300