4795
Catalogusnummer: 4795
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)

Interieur met vrouw aan tafel bij een vrouw in bed / Interieur met figuren

tekening

16 x 19 cm.

gemonn. l.o. en tekening en aquarel, gesign. r.o., 20 x 30 cm.

2

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70