1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4790
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4790
update-catalogue
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Man met pijp

potlood en rood krijt

10 x 10 cm.

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120

outbid-warning
Overboden