1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4978
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4978
update-catalogue
Hans Verhoef (1932-2010)

Kevers

doek

33 x 65 cm.

gesign. m.o., 1980

1

Taxatie: € 400 - 800
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden