020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4606
Hans Verhoef (1932-2010)
Kevers
doek
33 x 65 cm.
gesign. m.o., 1980
1
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs:
€ 280
Overboden