1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4857
update-catalogue
Gravure, 18e eeuw

Jozef beschrijft zijn droom van de graanschoven. Hierbij Japan, houtsnede twee hanen

gravure, handgekleurd

30 x 40 cm.

en houtsnede, 20 x 8 cm.

2

Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden