1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Gravure, 18e eeuw
Jozef beschrijft zijn droom van de graanschoven. Hierbij Japan, houtsnede twee hanen
Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Overboden