15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Collectie van negen verschillende miniatuur boekjes, 19e eeuw;
waar onder Almanak voor het jaar 1842, uitgegeven Gebroeders van Staden, Amsterdam, Engelse Almanakken, opschrijfboekjes.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Estimate: € 100 - € 150
Current bid: € 150
Hammer Price: € 150