15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Stel blikken koektrommeltjes, 19e eeuw;
beide met onderschotels. Voorzien van semi laqué decoratie met Chinoiserie voorstellingen.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30