15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Lot van zeven verschillende dozen, 19e eeuw;
waar onder een streep agaat snuifdoosje, koperen tabaksdoos, 18e eeuws tinnen snuifdoosje en andere.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80