15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Judaica, een fluwelen collectezak;
met geborduurde Davidster, monogram PW en nummer 5677; hierbij een houten folio met inleg werk Jeruzalem; twee rituele objecten; en een gietijzeren Davidster, deel van hekwerk, 19e eeuw.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80