15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1012
Judaica, een fluwelen collectezak;

met geborduurde Davidster, monogram PW en nummer 5677; hierbij een houten folio met inleg werk Jeruzalem; twee rituele objecten; en een gietijzeren Davidster, deel van hekwerk, 19e eeuw.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

[5]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80