15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1005
Stel benen reliëf portret plaquettes in geeboniseerde lijsten;

voorstellende Chiberti, Florentijnsch beedlhouwer en Architect en Brunellesco, Architect. 19e eeuw.

h. 11 cm, b. 11 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60