15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Stel benen reliëf portret plaquettes in geeboniseerde lijsten;
voorstellende Chiberti, Florentijnsch beedlhouwer en Architect en Brunellesco, Architect. 19e eeuw.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60