15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1300-1367 - Uit de Nalatenschap van Rien Poortvliet (1932-1995)
Drie sets van paar theelepels met steel bekroning van zwijn en konijn, ontwerp Rien Poortvliet uitvoerder Fa. H. Hooijkaas Schoonhovense Zilverfabriek,
gesigneerd Rien verso op bak , gehalte 90st per set etui, HIerbij bronzen beeldje voorstellende zwijn, reiswekker merk Pratina, staand Duits Quartz uurwerk in zilveren houder, 90st
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220