Theo Daamen (geb. 1939)
Vrouw met teddybeer. Hierbij litho door Chagall.
gesign. r.o., 2009 en litho, 33 x 26 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70