0015650836
Catalogusnummer: 2788
China, Amsterdams bont trekpot en en Imari trekpot, 18e eeuw,

(beide met niet origineel deksel)

h. 13 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

2

Taxatie: € 150 - 200
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160