China, Amsterdams bont trekpot en en Imari trekpot, 18e eeuw,
(beide met niet origineel deksel)
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160