China, paar kopjes en serie van vier kop en schotels, 18/19e eeuw.
met kakiemon/'Chinese taste' decor van draak
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450