Catalogusnummer: 2789
China, paar kopjes en serie van vier kop en schotels, 18/19e eeuw.

met kakiemon/'Chinese taste' decor van draak

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

10

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450

Hamerprijs: € 1.450