China, twee blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,
met 19e eeuws zilveren beugels (fritting)
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160