0099972554
Catalogusnummer: 2799
China, twee blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,

met 19e eeuws zilveren beugels (fritting)

diam. 21 en 28 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

2

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160