5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 622
Duitsland, negen viscouverts, 2e helft 19e eeuw,

met gebogen en versierd heft met acanthusblad motieven en gegraveerde lemmets en vorken, Mt. Bruckmann & Söhne Heilbronn 1805-1963, 800st, één extra vork,

bruto 1316 gr.

19

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280