China, blanc de Chine schoteltje, 17e eeuw en paar plengofferbekers, 18e/19e eeuw.
Het schoteltje met ingegrift decor van lotus, beker met remief van bloesem
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260