15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Catalogue number: 1009
Stel camee geslepen schelpen, 'Le Havre', 19e eeuw;

voorstelling van een vissers echtpaar, met inscriptie Le Havre.

h. 14 cm, b. 14,5 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

2

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100