15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Stel camee geslepen schelpen, 'Le Havre', 19e eeuw;
voorstelling van een vissers echtpaar, met inscriptie Le Havre.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100