15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Stel camee geslepen schelpen, 'Le Havre', 19e eeuw;
voorstelling van een vissers echtpaar, met inscriptie Le Havre.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100