Catalogusnummer: 2961
China, turkoois monochroom puntvaas, Qing dynastie,

met fijn famille rose banddecor. Gemerkt met 4-karaktermerk Yongcheng (hals beschadigd)

h. 26 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: -
Huidig bod: € 9.500
Hamerprijs: € 9.500

Hamerprijs: € 9.500