China, turkoois monochroom puntvaas, Qing dynastie,
met fijn famille rose banddecor. Gemerkt met 4-karaktermerk Yongcheng (hals beschadigd)
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: -
Huidig bod: € 9.500
Hamerprijs: € 9.500