1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Niet meer beschikbaar
Catalogusnummer: 4852
M. Allen (19e/20e eeuw)

Figuren bij een vaart

51 x 76 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: