1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Niet meer beschikbaar
99843788
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4852
update-catalogue
M. Allen (19e/20e eeuw)

Figuren bij een vaart

doek

51 x 76 cm.

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden