1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99843791
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4886
update-catalogue
Jonges (20e eeuw)

De Bloemenmarkt, Amsterdam

doek

50 x 45 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden