1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4856
Clement Lambert (1854-1924)
Kustgezicht
doek, beschadigd
50 x 76 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200