4856
Catalogusnummer: 4856
Clement Lambert (1854-1924)

Kustgezicht

doek, beschadigd

50 x 76 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200