15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Collectie metalen cachets, w.b. 19e eeuw.
Waarbij enkele draaibare.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700