15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Collectie metalen ringen, w.b. 19e eeuw;
enkele met zegels en een dobbelsteen met portretten en Chinese metalen ringen
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320