15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
China, collectie stenen en spekstenen naamzegels en decoratieve zegels, 20ste eeuw.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750