12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuw
met decor in laag relief. (deksel ontbreekt). Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975