12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3097G
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuw

met decor in laag relief. (deksel ontbreekt). Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 23 cm.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975