China, drie jadeiet dekselvazen, 20st eeuw,
een met opengewerkt florale motieven.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625