Catalogusnummer: 3086
China, paar opengewerkte plaquettes en een cong, 20ste eeuw;

met voorstelling van draken.

L. 21 en diam. 10 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

3

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400