China, paar opengewerkte plaquettes en een cong, 20ste eeuw;
met voorstelling van draken.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400