China, paar mosagaten kommetjes, 20ste eeuw.
hierbij een jadeiet miniatuur vaasje en paar stenen kantige vaasjes, 20st eeuw.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220