Catalogusnummer: 2860P
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 2 tot 8 cm.

8

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280