12e zitting - Woensdag 6 november 18.30 uur : 2990-3124A - Asian artifacts (China)
China, vier blanc de chine groepjes, Hollanders, 19e eeuw,
w.o. een paar wierook houders.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 440
Hammer Price: € 440