12e zitting - Woensdag 6 november 18.30 uur : 2990-3124A - Asian artifacts (China)
Catalogue number: 3093
China, vier blanc de chine groepjes, Hollanders, 19e eeuw,

w.o. een paar wierook houders.

h. 7 cm.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

4

Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 440
Hammer Price: € 440

Hammer price: € 440